Press "Enter" to skip to content

Stačí pár minút na webovej stránke FESTOOL a môžete využívať výhody all-inclusive

0

Predĺžená záruka, nový tovar v prípade krádeže, profesionálny servis, náhradné diely vždy k dispozícii a mnoho ďalších výhod!!!

Ak vás obmedzuje krátka záruka na firemný nákup, možnosť odcudzenia drahého zariadenia alebo neistota dostupnosti náhradných dielov, na vyriešenie týchto problémov stačí chvíľa vášho času stráveného na počítači alebo mobilnom telefóne. Pri registrácii nového zariadenia získate všetky výhody, ktoré spoločnosť ponúka.


Výhody all-inclusive záruky

36mesačná záruka

Ak sa niečo pokazí, spoločnosť FESTOOL to bezplatne opraví. Záruka sa vzťahuje aj na diely, ktoré podliehajú opotrebovaniu, ako sú ložiská, tesnenia a uhlíky, a dokonca aj na nabíjačky a batérie. Všetko vám bezplatne vymenia alebo opravia. Ak si želáte, prepravná služba od vás náradie vyzdvihne – a po oprave ho aj privezie späť, opäť všetko bezplatne. Tým sa eliminuje riziko nákladov a ušetrí sa veľa času, ktorý môžete investovať do svojej práce.
Ak chcete získať podrobnejšie informácie, pozrite si ich tu.

36mmesačná ochrana proti krádeži

V prípade krádeže vám spoločnosť FESTOOL dodá všetky nové nástroje výmenou za odcudzené. Táto služba má len tri podmienky. Prvou je, samozrejme, okamžite informovať políciu o incidente a predložiť nám jej správu spolu so záručným listom do piatich dní od incidentu. Druhou podmienkou je zaplatenie spoluúčasti vo výške 125 € bez DPH (1000€ pre rad PowerStation). Po tretie, po výmene sa na náradie už nevzťahuje ochrana proti krádeži. Vzťahuje sa naň len záruka na závady (ktorú je možné uplatniť až do uplynutia all-inclusive záruky na odcudzené zariadenie). Všetky formality vybavíme za vás a vy si potom môžete nové náradie len vyzdvihnúť u nás.

Podrobné podmienky nájdete tu.

14dňová záruka vrátenia peňazí

Nie je náradie, ktoré ste si kúpili, také, ako ste si predstavovali? Jednoducho ich prineste späť do 14 dní od nákupu a my vám vrátime peniaze. Takto si ich môžete skutočne vyskúšať v praxi a investovať s úplnou istotou.
Táto služba slúži ako „skúšobná jazda“. Náradie môže byť „mierne použité“, ale musí byť nepoškodené, kompletné podľa obsahu dodávky a zabalené v pôvodnom obale.
V odôvodnených prípadoch, najmä v prípade nadmerného opotrebovania, môže byť platba odmietnutá, kým prípad neskontroluje a neschváli spoločnosť Festool GmbH.

 

Desaťročná dostupnosť náhradných dielov

Tak dlho – minimálne tak dlho – drží Festool všetky náhradné diely pre vaše náradie na sklade. A ak by sa tak výnimočne nestalo, dostanete nový výrobok ako náhradu bezplatne. Náradie Festool je určené na dlhodobé a intenzívne používanie. Môžete sa naň spoľahnúť. Dokonca aj po 10 rokoch.

 

Ak chcete získať všetky výhody záruky Festool all-inclusive, musíte náradie zaregistrovať na MyFestool do 30 dní od nákupu. Od 1. 1. 2021 môžete all-inclusive záruku zaregistrovať len vy ako zákazník!

Úplné podmienky „Záruka all-inclusive“ nájdete tu.

POZOR! Pre výrobky zakúpené od 1.5. do 31.12.2023 platí EXKLUZÍVNA akcia predĺženého pozáručného servisu s cenou maximálne 79 € bez DPH!! Nenechajte si túto ponuku ujsť a bližšie ju preskúmajte v našom ďalšom článku.

Tím spoločnosti EXKALIBR s.r.o. Vám praje krásny deň a náradie bez závad!!!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *